Malatya Havalimanı Araç Kiralama

Assist Malatya Havalimanı araç kiralama servisi ile Malatya'nın doğal ve tarihi güzelliklerini yakından keşfedin. Malatya Havalimanı araç kiralama ile hizmetinizdeyiz.
 
 

Kayısı diyarı olarak bilinen Malatya, doğal güzellikleri ve tarihi geçmişiyle Doğu Anadolu Bölgesinin öne çıkan illerindendir. Malatya Ovası’ndaki kayısı bahçelerinde yetişen kayısılar dünyaca ünlüdür ve dünya kayısı ihtiyacının %80’ini karşılar. 

Malatya tarihi - doğal güzellikleri ile her sene onbinlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapar. Şehre ulaşım genellikle hava ve karayolu ile sağlanır. 1941 yılında hizmete giren Malatya Erhaç Havalimanı ile şehre havayolu ile binlerce turist gelir. 

Dünyanın ilk yerleşim yerlerinden birisi olan Aslantepe Höyüğü Malatya’dadır. Arkeoloji bilimi açısından çok önemli bir yeri vardır. 

Assist Car Rental Malatya Havalimanı Araç Kiralama servisi ile hizmetinizdedir.

Malatya’da Gezilecek Yerler

  • Aslantepe Höyüğü
  • Battalgazi Ulu Camii
  • Levent Vadisi
  • Günpınar Şelalesi
  • Malatya Müzesi
  • Şire Pazarı
  • MalatyaPark Alışveriş Merkezi
  • Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı
  • Etnografya Müzesi

AssistCar Rental Malatya havalimanı araç kiralama servisi ile dilediğiniz aracı kolayca kiralayıp, Malatya’yı keşfe çıkabilir, tarihi dokusunu ve doğal yapısını yakından görebilirsiniz. 

Malatya kültür ve sanat açısından da ön plana çıkar. Her yıl kasım ayı içerisinde düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali ile sinemaseverler sanat filmleriyle buluşuyor. 

Assist Car Rental Malatya havalimanı araç kiralama ofisi tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla ihtiyaçlarınıza yönelik araç kiralama hizmetine başlamıştır. 

Malatya havalimanı araç kiralama sayfamız, internet üzerindne araç kiralamak isteyen kişilere, kolay , güvenli ve hızlı bir rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. 

Malatya araç kiralama servisi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


FIRSATLAR

AtlasGlobal Jet Mil ortaklığı ile Sürpriz fiyatlar

Başta istanbul'da oto kiralama olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasında, Oto kiralama hizmeti aldığınızda, AtlasGlobal Jet mil ortaklığı ile sürpriz fiyatlar sizleri bekliyor. AtlasGlobal uçuş sonras...

Devamı...
Assist Kart ile Daha Fazla Kazanın

Rezervasyon yaparken kazandıran Assist Kart ile tanışın. Her rezervasyonunuzda hesabınıza para yükleyen ve bu paraları rezervasyonlarınızda kullanmanıza imkan sağlayan Assist Kart ile artık her rezerv...

Devamı...
AssistCar Operasyonel Filo Kiralama

Bu sistemde özellikle kurumsal kimlik taşıyan müşteri grubuna hizmet verilmektedir.Sözleşme süresince tüm periyodik bakım masrafarı, kaza, hırsızlık ve trafik sigortaları, ikame araç tahsisi, 24 saat ...

Devamı...
Jetmil Kart Sahiplerine her bir kiralamada 500 Mil

Jetmil kart sahipleri Havalimanı araç kiralama ve Günlük Araç kiralamalarında kazandırıyor! İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Trabzon, Samsun, Kayseri ve Dalaman ofislerinden yapacakları her bir araç ...

Devamı...

E-BÜLTEN

Assist Car Rental e-bülten servisimize ücretsiz katılın, güncel duyuru ve fırsatlar e-posta adresinize gelsin.

E-posta adresiniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

GENEL MERKEZ
HIZLI İLETİŞİM

Müsait araçlar kontrol ediliyor...