Trabzon Havalimanı ofisimiz hizmetinizdedir.

Karadeniz sahiili ile Zigana Dağları arasında yer alan Trabzon, doğanın kendisini fazlasıyla gösterdiği ,eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Trabzon , Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer alır. Yemyeşil doğası ve tarihi geçmişiyle  Karadeniz Bölgesinin önde gelen şehirlerinden biridir. Manastırları, camileri, kiliseleri, han ve hamamlarıyla adeta bir açık hava müzesi niteliğindedir. Kendilerine özgü müzikleri ve horonlarıyla kültürel bir zenginliğe sahiptir. Trabzon Havalimanı şehir merkezine oldukça yakındır. Yaklaşık 6 km mesafede bulunur.

Trabzon her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapar. Yerli ve yabancı turistler, hem şehir içinde hem de çevre il ve ilçelere yapacakları seyehatlerini daha Pratik ve konforlu hale getirmek için Trabzon araç kiralama gibi servislere ihtiyaç duyarlar.

AssistCar Rental Trabzon Havalimanı Araç kiralama servisi ile zaman kaybetmeden işlerinizi halledebilir ya da  şehrin dört bir yanına dağılmış tarihi yerleri ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı ofisimiz tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla Trabzon araç kiralama servisi ile hizmetinizdedir.

Uzungöl, Trabzon Kalesi, Sümela Manastırı ve dahası…

Assist Car Rental Trabzon Havalimanı  Araç kiralama ile hizmetinizdedir. Trabzon araç kiralama sayfamız üzerinden güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırabilir, aracınızı anında kiralayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı  Rent a Car  kiralama ile ilgili daha fazla bilgi için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.


FIRSATLAR

AtlasGlobal Jet Mil ortaklığı ile Sürpriz fiyatlar

Başta istanbul'da oto kiralama olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasında, Oto kiralama hizmeti aldığınızda, AtlasGlobal Jet mil ortaklığı ile sürpriz fiyatlar sizleri bekliyor. AtlasGlobal uçuş sonras...

Devamı...
Assist Kart ile Daha Fazla Kazanın

Rezervasyon yaparken kazandıran Assist Kart ile tanışın. Her rezervasyonunuzda hesabınıza para yükleyen ve bu paraları rezervasyonlarınızda kullanmanıza imkan sağlayan Assist Kart ile artık her rezerv...

Devamı...
AssistCar Operasyonel Filo Kiralama

Bu sistemde özellikle kurumsal kimlik taşıyan müşteri grubuna hizmet verilmektedir.Sözleşme süresince tüm periyodik bakım masrafarı, kaza, hırsızlık ve trafik sigortaları, ikame araç tahsisi, 24 saat ...

Devamı...
Jetmil Kart Sahiplerine her bir kiralamada 500 Mil

Jetmil kart sahipleri Havalimanı araç kiralama ve Günlük Araç kiralamalarında kazandırıyor! İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Trabzon, Samsun, Kayseri ve Dalaman ofislerinden yapacakları her bir araç ...

Devamı...

E-BÜLTEN

Assist Car Rental e-bülten servisimize ücretsiz katılın, güncel duyuru ve fırsatlar e-posta adresinize gelsin.

E-posta adresiniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

GENEL MERKEZ
HIZLI İLETİŞİM

Müsait araçlar kontrol ediliyor...