Kocaeli Araç Kiralama

Assist Car Rental Kocaeli araç kiralama ofisimiz hizmetinizdedir. Tecrübeli personeli ve geniş araç filosu ile izmit araç kiralama ofisimiz sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Kocaeli Araç Kiralama
 
Kocaeli, İzmit ve yöresini 1320 yılında fetheden Akça Koca’dan almıştır. Bugün ülkemizin onuncu büyük şehri olan kentin nüfusu bir buçuk milyon civarındadır. Marmara Denizi’nin kıyısında yer alır ve kuzeyde Karadeniz’e komşudur. Marmara Denizi’nde bulunan, doğal bir liman olan İzmit Körfezi işlek bir deniz yoludur. Asya ile Avrupa’yı birleştiren önemli bir kavşakta bulunan Kocaeli de bu anlamda bir ulaşım merkezi niteliği kazanır. Bu yüzden ulaşım araçları, Kocaeli açısından oldukça önemlidir. Kocaeli araç kiralama sektörü de bu yüzden gelişmiştir.
 
Kentte iki üniversite bulunur. Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi ülkemizin nitelikli devlet üniversiteleri arasındadır. Gebze, İzmit, Gölcük gibi gelişmiş ilçelere sahip Kocaeli; iki denize de kıyısı olması, gelişmiş sanayisi ile de araç trafiği yüksek şehirler arasındadır. Öyle ki Kocaeli araç kiralama açısından nüfusuna oranla ivmeli bir grafikte yer alır çünkü ticaret ulaşımının ve ülke sanayisinin beşiklerinden biridir.
 
Kocaeli araç kiralama sektörü içinde birçok çeşitli kategoriye hitap eder. Örneğin İzmit Kartepe Dağı’nda kayak yapmaya geldiyseniz İzmit araç kiralama firmalarını araştırmak isteyebilirsiniz. Ya da Kocaeli’nin en güzel mahallesi ünlü Karaağacı görmek istiyorsanız arama motorlarına “Kocaeli araç kiralama” yazmanız yeterli olacaktır.
 
Kocaeli’nin ismiyle birlikte anılan ilçesi İzmit, şehrin tarihsel merkezidir. M.Ö. 3000 yılından beri bir çok kültür burada izlerini bırakmış. Frigler, Antik Yunan medeniyetleri, Persler, Romalılar, Bizans ve sonunda Osmanlılara geçmiştir.

Assist Car Rental Kocaeli ve İzmit araç kiralama servisi ile hizmetinizdedir. Kocaeli ve İzmit araç kiralama ofisimiz, tecrübeli personeli ve geniş araç filosu ile ihtiyacınız olan tüm araçları bünyesinde barındırır ve hizmetinize sunar.
 

FIRSATLAR

AtlasGlobal Jet Mil ortaklığı ile Sürpriz fiyatlar

Başta istanbul'da oto kiralama olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasında, Oto kiralama hizmeti aldığınızda, AtlasGlobal Jet mil ortaklığı ile sürpriz fiyatlar sizleri bekliyor. AtlasGlobal uçuş sonras...

Devamı...
Assist Kart ile Daha Fazla Kazanın

Rezervasyon yaparken kazandıran Assist Kart ile tanışın. Her rezervasyonunuzda hesabınıza para yükleyen ve bu paraları rezervasyonlarınızda kullanmanıza imkan sağlayan Assist Kart ile artık her rezerv...

Devamı...
AssistCar Operasyonel Filo Kiralama

Bu sistemde özellikle kurumsal kimlik taşıyan müşteri grubuna hizmet verilmektedir.Sözleşme süresince tüm periyodik bakım masrafarı, kaza, hırsızlık ve trafik sigortaları, ikame araç tahsisi, 24 saat ...

Devamı...
Jetmil Kart Sahiplerine her bir kiralamada 500 Mil

Jetmil kart sahipleri Havalimanı araç kiralama ve Günlük Araç kiralamalarında kazandırıyor! İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Trabzon, Samsun, Kayseri ve Dalaman ofislerinden yapacakları her bir araç ...

Devamı...

E-BÜLTEN

Assist Car Rental e-bülten servisimize ücretsiz katılın, güncel duyuru ve fırsatlar e-posta adresinize gelsin.

E-posta adresiniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

GENEL MERKEZ
HIZLI İLETİŞİM

Müsait araçlar kontrol ediliyor...